Jeunes Chefs Rôtisseurs

2020. február 4.
A pavilon – 10.00-16.00

2020. évi XXV. „Jeunes Chefs Rôtisseurs”
Ifjúsági Nemzeti Szakácsverseny Döntője

A Chaîne des Rôtisseurs Egyesület 2020-ban, immáron XXV. alkalommal rendezi meg a Magyarországon üzemelő szállodákban és éttermekben dolgozó ifjú, 27 év alatti szakácsok versenyét.

A Sirha Budapest először ad otthont a „Jeunes Chefs Rôtisseurs” nemzeti versenynek, amely a verseny történetben szintén először kerül nyilvános keretek között megrendezésre.

A verseny évenkénti rendszeres megszervezésével a szervezők célja elérni, hogy a Magyarországon dolgozó fiatal szakácsok a versenyre való felkészüléssel és részvételükkel magasabb színvonalat érjenek el mindennapi munkájuk során, továbbá versenytapasztalatot szerezzenek.

A Sirha Budapesten zajló nemzeti döntőn 6 versenyző méri össze tudását 2020. február 4-én, kedden.

Az idei verseny fő célkitűzése a Fenntartható Gasztronómia elveinek népszerűsítése, többek között a pazarlás nélküli anyagfelhasználás, a tudatos hulladék szelekció, a vízzel és mosószerrel történő takarékosság, és ezzel egy időben a tiszta, higiénikus, rendszerezett munka kihangsúlyozása.

A versenyzőknek önállóan, a helyszínen bemutatott meglepetés kosár (black box) alapanyagainak felhasználásával 3 óra alatt alatt egy 3 fogásos menüt (hideg vagy meleg előétel, főétel körettel, desszert) kell megtervezni és elkészíteni 4 személy részére.

Az ételeket az elmúlt évekhez hasonlóan a szakma elismert hazai képviselői fogják értékelni.

A nemzeti verseny első helyezettje jogot nyer arra, hogy Magyarországot képviselve induljon a „Jeunes Chef Rôtisseurs” 2020. évi Világbajnokságon, amely 2020. szeptember 25-én Franciaországban, Párizsban kerül megrendezésre.

A döntő versenyzői és küldő házaik:
Szegedi Réka – Four Seasons
Akács István – Olimpia Étterem
Huang Bao Shan – A KERT Bisztró
Jakab István – Hotel Azúr
Károcs Olivér – Hotel Silverine Lake Resort
Lendvai Levente – Arany Kaviár Étterem

A verseny igazgatója:
Kovács Lázár, Conseiller Culinaire

A konyhai zsűri tagjai:
Raj Ráchel – Tortaszalon
Barka Áron – Araz Étterem
Hanzély Attila – Luxury Event
Sándor Dénes dr. – BGE

A kóstoló zsűri tagjai:
Ádám Csaba – Olimpia Étterem
Bicsár Attila – Traktor Restaurant
Bíró Lajos – Kis Bíró Vendéglője
Győrffy Árpád – Four Seasons Hotel Gresham Palace
Kovács Árpád – Félix Étterem
Nyíri Sándor – Arany Kaviár Étterem
Rácz Krisztián – Hotel Azúr
Segal Viktor– Segal Viktor Konyhája
Széll Tamás – Stand Étterem

A verseny tervezett programja:
– 8.30 Black Box ismertetése
– 9.00 Menü írás
– 9.30 Főzés kezdete
– 12.30 Előétel felszolgálása
– 13.00 Főétel felszolgálása
– 13.30 Desszert felszolgálása
– 15.00 Eredményhirdetés

A szervezők a programváltoztatás jogát fenntartják!