Programok 2020

2020. február 4., kedd

’A’ pavilon Konferenciaterem

11.00 -13.00 Hivatalos Megnyitó, Innovációs Termékverseny díjátadó
13.30 -15.30 Magyar Vendéglátók Ipartestülete konferencia

’A’ pavilon Versenyhelyszín

10.00 – 16.00 Jeunes Chefs Rôtisseurs – Ifjúsági Szakácsverseny nemzeti döntő és eredményhirdetés

’G’ pavilon Versenyhelyszín

10.00 – 18.00 Sirha Budapest Desszert Verseny

’G’ pavilon Konferenciaterem

10.00 -15.00 Magyar Szállodák és Éttermek Szövetségének Budapesti Régióülése
16.00 -18.00 Pataki János emlékverseny eredményhirdetés

Magyar Pékszövetség standja (’G’ pavilon, E138)

10.00 – 18.00 Magyar Pékszövetség programjai

Magyar Cukrász Iparosok Országos Ipartestületének standja (’G’ pavilon, F138)

10.00 – 18.00 Pataki János emlékverseny
10.00 – 17.00 Díjnyertes magyar fagylaltok kóstolója

Trade Magazin stand (’A’ pavilon, K1)

10.00 – 18.00 Future Store

Sirha Business Café (’G’ pavilon, E 103/B)

10.00 – 18.00 Café PRO workshop-ok és panelbeszélgetések

2020. február 5., szerda

’A’ pavilon Konferenciaterem

10.00 – 11.30 Felelős Gasztrohős konferencia
12.30 – 16.00 Enterprise Europe Network, PRIMOM Alapítvány B2B találkozók

’A’ pavilon Versenyhelyszín

10.00 – 18.00 Bocuse d’Or magyar döntő

’A’ pavilon A2 galéria

10.00 – 13.00 Kisüzemi Sörfőzdék Országos Egyesületének taggyűlése
14.00 – 16.00 IIDC Magyarországi Képviselete konferencia

’G’ pavilon Versenyhelyszín

10.00 – 18.00 Magyar Pékszövetség programja

’G’ pavilon Konferenciaterem

11.00 – 13.30 Csomagolási és Anyagmozgatási Országos Szövetség konferencia
14.00 – 16.00 WESSLING Hungary Kft. konferencia

Magyar Cukrász Iparosok Országos Ipartestületének standja (’G’ pavilon, F138)

10.00 – 18.00 Magyar Cukrász Iparosok Országos Ipartestületének programjai

Trade Magazin stand (’A’ pavilon, K1)

10.00 – 18.00 Future Store

Sirha Business Café (’G’ pavilon, E 103/B)

10.00 – 18.00 Pastry-Bakery PRO workshop-ok és panelbeszélgetések

2020. február 6., csütörtök

’A’ pavilon Konferenciaterem

11.00 – 13.30 Közétkeztetési konferencia
14.30 – 16.00 Felelős Gasztrohős konferencia

’A’ pavilon Versenyhelyszín

10.00 – 18.00 Közétkeztetési Szakácsverseny Országos Döntő

’G’ pavilon Versenyhelyszín

10.20 – 16.00 Magyarország Tortája 2020. verseny élő zsűrizési köre

11.30 – A Damniczki Cukrászda zöldséges-gyümölcsös fagylaltkülönlegességeinek bemutatója
13.30 – Palmiro Bruschi, a Carpigiani Gelato University oktatójának bemutatója
15.30 – A Hisztéria Cukrászda csokoládés fagylaltkülönlegességeinek bemutatója
16.30 – Magyarország Tortája 2020. verseny eredményhirdetés

Magyar Pékszövetség standja (’G’ pavilon, E138)

10.00 – 18.00 Magyar Pékszövetség programjai

Trade Magazin stand (’A’ pavilon, K1)

10.00 – 18.00 Future Store

Sirha Business Café (’G’ pavilon, E 103/B)

10.00 – 18.00 Bar PRO workshop-ok és panelbeszélgetések

A szervezők a programváltoztatás jogát fenntartják!